Pretekári Klubu bežeckého lyžovania, športového klubu polície Martin sa dňa 29.12.2018 postavili na štart I. kola Slovenského pohára v behu na lyžiach na Štrbskom Plese, 61. ročník Memoriálu 24 padlých hrdinov SNP. V kategórii starších žiakov si víťazstvo vybojoval Maxim Mejtský a na treťom mieste sa umiestnil Martin Maťko. V hlavnej kategórii mužov a juniorov sa na tretej priečke umiestnil Ján Holiga.

Dňa 5. januára 2019 sa uskutočnilo II. kolo Slovenského pohára v Levoči-Krúžok. V kategórii starších žiakov si suverénne víťazstvo vybojoval Maxim Mejtský, na treťom mieste sa umiestnil Martin Cienik a na štvrtom mieste dobehol Martin Maťko. V kategórii mužov nad 40 rokov sa na prvom mieste umiestnil Ján Holiga, v kategórii mužov nad 50 rokov zvíťazil Richard Demeter a v kategórii žien nad 50 rokov sa Anna Novysedláková umiestnila na striebornej pozícii.