Víkend z 15.-16.2.2020 sa pre pretekárov KBL ŠKP Martin zapíše veľkými písmenami do ich športovej kroniky. Na M-SR v biatlone v Osrblí si naše mladé športové talenty spoločne s trénerom Radovanom Cienikom vybojovali v rýchlostných pretekoch a vytrvalostných pretekoch spolu 8 medailí:

Muži B 1.m Cienim R.

Dospelí sa zúčastnili Slovenského pohára a M-SR v behu na lyžiach na Látkach. V sobotu sa v šprinte voľnou technikou umiestnil v hlavnej kategórii mužov a juniorov Ján Holiga na 5. mieste, keď ho o lepšie umiestnnie pripravil pád v cieľovej rovinke. V nedeľu sa už bežali dištančné preteky voľnou technikou kde si naši pretekári vybojovali štyri medaily. V kategórii muži B zvíťazil Ján Holiga, v kategórii muži C si zlatú medailu vybojoval Richard Demeter, v kategórii muži D si striebornú medailu vybojoval Pavol Jankech, v kategórii muži E sa Ján Holiga st. umiestnil na 5.mieste a v kategórii ženy C zvíťazila Anna Novysedláková.