Pretekári Klubu bežeckého lyžovania Martin sa v celkovom vyhodnotení Slovenského pohára v behu na lyžiach v sezóne 2012/2013 umiestnili na nasledovných pozíciách. V kategórii starších žiakov sa vo svojej prvej lyžiarskej  sezóne umiestnil Tomáš Meriač na 11. mieste, v kategórii juniorov obsadil Patrik Lučanský 9. miesto a Jaroslav Halgaš 11. miesto. V spoločnej kategórii mužov a juniorov sa Ján Holiga ml. umiestnil na 3. mieste a zároveň sa stal víťazom Slovenského pohára v kategórii Masters A. V kategórii Masters A sa na 8. mieste umiestnil Radovan Cienik a na 9. mieste Ján Néger. V kategórii Masters B sa na 4. mieste umiestnil Richard Demeter a v kategórii Masters D sa na 6. mieste umiestnil Ján Holiga. V kategórii žien sa na 14. mieste umiestnila Eva Lehotská a v kategórii masters ženy sa na 2. mieste umiestnila Miriam Cieniková.